pripája sa...

SKLADNÍK VO VÝROBNEJ SPOLOČNOSTI - LOKALITA : KECHNEC

Lokalita Košický kraj
Publikované 3 dňami
Kontakt Brecková Martina
Ref. Č. 24170

Pre nášho klietna, ktorým je známa STROJÁRSKA spoločnosť pôsobiaca v Kechneci momentálne hľadáme zodpovedných pracovníkov na pozíciu SKLADNÍK.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • príjem, skladovanie a evidencia materiálu
  • zásobovanie výrobných liniek
  • inventúry
  • zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

Požiadavky

POŽADUJEME:
  • SŠ vzdelanie
  • Skúsenosti na pozícii skladník
  • Platný preukaz na VZV
  • Ochota pracovať na zmeny (12 hodinové zmeny - systém 1x ranná/1x nočná/2x voľno)
  • základné počítačové zručnosti
  • zodpovednosť

Benefity

  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Nadštandardné príplatky
  • 13. plat
  • Stravné lístky
  • Príspevok na cestovné
  • Práca v stabilnej spoločnosti a priateľskom prostredí

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Výroba | Skladník | Storeman / Operator