Poď pracovať ako skladník v Bratislave na 3 zmeny! Nástup ihneď, mzda do 1200€!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 150 - 1 250 €
Ref. Č.
4-21-40977-3

Hľadáme skladníkov do automobilovej spoločnosti v Bratislave. Ak máš skúsenosti s jazdou na VZV a platný preukaz, budeme radi keď nás kontaktuješ.

Ponúkame:

Základná mzda: 1048€

Variabilná zložka: 100€

Príplatky podľa zákonníka práce

Náplň práce:

  • fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu,
  • kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
  • kategorizácia, označovanie tovaru po prevzatí,
  • ukladanie a uskladnenie tovaru,
  • práca s programom SAP
  • práca na VZV
  • inventúry
  • príprava a výdaj tovaru, navážanie tovaru na linku,
  • udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
  • práca na 3 zmeny, víkendy voľné

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Devínska Nová Ves

Ubytovanie a dopravu nezabezpečujeme.

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČÍSLE 0902 958 032.

Požiadavky
  • práca na 8- hodinové zmeny
  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť
  • skúsenosti na podobnej pozícii
  • platný VZV preukaz
Benefity
  • stravné lístky v hodnote 6,80 €
  • možnosť postupu do vyššej platovej triedy, možnosť kariérneho rastu
  • dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby