Skladník priamo v Bratislave na 1 zmenu!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 300 €
Ref. Č.
4-21-40973

Pridaj sa k nám a poď pracovať ako vodič vysokozdvižného vozíka priamo v Bratislave!

Ponúkame:

  • nástupný plat 1000€
  • mesačný bonus 300€
  • príplatky podľa zákonníka práce
  • stravná karta v hodnote 5,10€

Práca na 1 zmenu od 8:00 do 16:30

Náplň práce:

  • príjem a výdaj tovaru, manipulácia s tovarom na sklade
  • skenovanie dokladov – dodacích listov a CMR pre logistiku
  • potvrdzovanie dodávateľských dokladov o prevzatí tovaru
  • nahlasovanie nezrovnalostí pri dodaní tovaru (reklamácie) na logistiku
  • vykládka a nakládka tovarov
  • práca so skladovým scanerovým systémom v SAP
  • zaskladňovanie a vyskladňovanie tovarov podľa určeného štandardu
  • inventarizácia a účasť na inventarizácii skladových zásob
  • práca na vysokozdvižnom vozíku, práca s paletovým vozíkom
  • udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
  • ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Práca vhodná pre mužov.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA ČÍSLE 0902 958 032 ALEBO NÁM POŠLITE ŽIVOTOPIS. ĎAKUJEME.

Požiadavky
  • platný preukaz na VZV a prax s VZV
  • skúsenosť s prácou v SAP alebo inom systéme výhodou
  • zodpovednosť
  • všetky benefity budú odprezentované na pohovore v spoločnosti.