pripája sa...

SKLADNÍK - PRÁCA NA JEDNU ZMENU!

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 800 - 870 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Malíková Petra
Ref. Č. 2-21-30897

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii SKLADNÍK!

Hlavnou náplňou práce na danej pozícii je:

  • príjem materiálu
  • roztriedenie materiálu
  • zaskladňovanie/vyskladňovanie materiálu (metóda FIFO)
  • príjem/výdaj a doplňovanie obalov na kontrolu a ich inventúra
  • zaskladňovanie hotových výrokov (pomocou skenera)
  • príprava dielov na expedíciu

Práca sa vykonáva v jednozmennej prevádzke!

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii
  • platný preukaz VZV je výhodou (možnosť dorobiť si preukaz po nástupe)

Benefity

  • zvýšenie mzdy o 100€ po skúšobnej dobe
  • doprava zabezpečená zamestnávateľom z rôznych smerov

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Skladník | Robotník | Warehouse keeper