SKLADNÍK NA VZV aj bez preukazu - KECHNEC

Trvalý pracovný pomer
Mzda
950 - 1 000 €
Ref. Č.
101-21-40351

Chceš pracovať ako Skladník pre stabilnú zahraničnú automotive spoločnosť pôsobiacu v Kechneci? Aktuálne hľadáme vhodných pracovníkov a pracovníčky.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • príjem, skladovanie a evidencia materiálu
  • zásobovanie výrobných liniek materiálom
  • práca s čelným elektrickým VZV, retrákom, alebo vláčikom
  • zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
  • balenie servisných dielov
  • inventúry

Základná mzda 814€ - 950€ brutto (podľa skúseností) + príplatky za pobedné a nočné zmeny.

Požiadavky
  • SŠ vzdelanie, alebo výučný list
  • Vodičský preukaz - výhoda
  • Platný preukaz VZV - výhoda, nie podmienka
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii
  • Ochota pracovať na zmeny
  • Základné počítačové zručnosti
  • Zodpovednosť a flexibilita
  • Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
  • 13.plat garantovaný zamestnávateľom
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné vo výške 3,15€ eur
  • Príspevok na cestovné vo výške cestovného lístka
  • Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
  • Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou