pripája sa...

SKLADNÍK - MANIPULANT (PRÁCA V PREŠOVE, 1 ZMENNÁ PREVÁDZKA)

Lokalita Prešov
Platové ohodnotenie 550 - 700 EUR/mes.
Publikované 4 dňami
Kontakt Brecková Martina
Ref. Č. 3-21-29863

Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť pôsobiaca priamo v Prešove hľadáme zodpovedných pracovníkov na pozíciu SKLADNÍK - MANIPULANT.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vyvážanie a drvenie odpadu z výrobného procesu
  • dopĺňanie hmoty do strojov počas výroby
  • príprava a zásobovanie obalového materiálu
  • vyvážanie hotových výrobkov

Požiadavky

POŽADUJEME:
  • SŠ vzdelanie
  • Platný preukaz na VZV
  • Skúsenosti na podobnej pozícii
  • Zodpovednosť

  • nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti (nejedná sa o prácu cez agentúru)
  • pracovná doba PO - PIA od 8:00 do 16:30 hod.
  • dochádzkový bonus
  • stravné lístky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Logistika | Remeselné práce | Skladník | Manipulant | VZV | NZV | Storeman / Operator