SKLADNÍK

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 200 €
Ref. Č.
118-18-42135

Práca v automobilovom priemysle vo výrobe svetlometov na pozícií skladníka

Náplň práce:

  • Fyzické preberanie materiálu na príjme.
  • Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému.
  • Inventúry skladových zásob.
  • Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby.
  • Prevoz a príjem hotových výrobkov do expedičných skladov.
  • Príprava hotových výrobkov na expedíciu podľa požiadaviek zákazníkov.
  • Obsluha VZV a manipulačnej techniky.
  • Používať pri práci predpísané pracovné prostriedky a pridelené OOPP.
  • Udržiavania čistotu a poriadok na pracovisku v súlade s 6S a TPM a štandardami a pravidlami bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
Požiadavky

Požiadavky :

  • Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke, 3 zmeny
  • Zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci,
  • Základná počítačová gramotnosť,
  • Technické myslenie,
  • Manuálna zručnosť,
Benefity

Benefity a mzdové podmienky :

  • mzdové podmienky 1020€ - 1200€/brutto,
  • nástupný plat 890€ + 15% mesačný variabilný bonus (spolu 1020€),
  • po 6. odpracovaných mesiacoch navýšenie mzdy na 920€ + mesačný variabilný bonus 15% (spolu 1060€),
  • odmena za jeden víkendový nadčas 50-100€,
  • vianočná a dovolenková prémia – spolu až 1300€,
  • zákonné príplatky za prácu cez víkend,
  • strava v závodnej jedálni priamo na výrobnej hale,
  • firemná doprava z okolia zabezpečená,

VIAC INFORMÁCIÍ VÁM POSKYTNEME NA TEL.Č. :0911 050 673