pripája sa...

Šikovný SQL developer

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 1 300 - 2 000 EUR
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Mikuláš Sviatko
Ref. Č. 3-10-32024

Veľká a uznávaná spoločnosť v Košiciach hľadá šikovných kolegov znalých programovania v SQL s ambíciou stať sa QlikView Developermi.

  • V súčasnosti hľadáme všetko od juniorov až po seniorov
  • Tvoje platové ohodnotenie sa bude odvíjať od predošlých skúseností a šikovnosti

Tvojou hlavnou náplňou práce bude predovšetkým:
  • Vyvíjať aplikácie v QlikView
  • Práca s Excelovskými tabuľkami
  • Práca s internými databázami a štatistikami a tvorba reportov

Požiadavky

  • Vzdelanie a skúsenosti v oblasti IT, Účtovníctva alebo Ekonómie
  • Pokročilá znalosť SQL a databáz je nevyhnutnosťou
  • Kandidát musí byť zručný s Excelom, ideálne ovládať aj VBA a makrá
  • Výhodou je znalosť programovania v QLIKVIEW
  • Plynulá angličtina

Benefity

  • firmou poskytované kurzy a jazykové školenia
  • finančné benefity závislé od výkonu
  • možnosť kariérneho rozvoja

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | SQL | IS/IT developer