pripája sa...

ŠIKOVNÝ JUNIOR ÚČTOVNÍK (ANGLIČTINA)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 23108

Robí ti problém skoré ranné vstávanie? Máme riešenie- možnosť pracovať, ako účtovník - špecialista platieb v nadnárodnej firme aj na poobednú smenu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Nastavovanie kreditných limitov pre obchodných partnerov
  • Blokovanie a odblokovávanie účtov rizikových klientov
  • Pripomienkovanie business partnerov v anglickom jazyku v prípade platobných nezrovnalostí - neuhradená faktúra, nesprávne zadané fakturačné údaje
  • Nastavovanie splátkových kalendárov
  • Práca s interným systémom a databázou
  • Koncomesačné uzávierkové aktivity
  • Práca je na nadštandardne finančne ohodnotenú poobednú smenu (13:30-22:00)

Požiadavky

Budeme ťa kontaktovať, ak spĺňas nasledujúce požiadavky:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Ukončené vzdelanie stredoškolské alebo vysokoškolské (1./2. stupeň) ekonomického zamerania
  • Máš prax v administratíve, min. 6 mesiacov
  • Nerobí ti problém pracovať aj na poobednú smenu od 14:00-22:00 (za príplatok)
  • Si komunikatívny a motivovaný pre prácu v účtovníctve

Benefity

Garantované firemné benefity:
  • 13. garantovaný plat
  • Finančné príspevky na jazykové kurzy
  • Ročné prehodnocovanie platu
  • Nadštandardne platené gastro lístky
  • Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa, výročí
  • Zdravotná starostlivosť

Benefity k poobednej smene:
  • Príplatok k hrubej mzde
  • Deň dovolenky navyše za každý odpracovaný mesiac
  • 2 gastro lístky za každý odpracovaný deň

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Finance | Špecialista | Administratívny pracovník | Účtovník | Vymáhač pohľadávok | Excel | Kontingenčné tabuľky |