pripája sa...

ŠIKOVNÁ ASISTENTKA

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 10 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 21263

Poď pracovať ako asistentka do známej spoločnosti v oblasti riadiacich systémov vo vlakovej doprave. Hľadá sa komunikatívna, ústretová slečna/pani, ako podpora chodu tejto firmy.

Náplň tvojej práce:

  • Starostlivosť o recepciu firmy
  • Emailová a telefonická komunikácia s externými a internými zákazníkmi
  • Manažment kalendáru - organizácia stretnutí a jednaní, organizácia schôdzok so zákazníkmi a obchodnými partnermi
  • Plánovanie zahraničných ciest pre členov tímu - hotely, letenky, prenájom aút
  • Evidencia dochádzky
  • Starostlivosť o firemné priestory

Požiadavky

Požiadavky na uchádzačov:
  • Znalosť Anglického jazyka a Nemeckého jazyka– B2 – mierne pokročilý
  • Dosiahnuté vzdelanie min. 1.stupňa VŠ
  • Word – expert (formátovanie, úpravy dokumentov)
  • Skúsenosť s asistentskou prácou alebo office managementom, (min. 6 mesiacov)
  • Schopnosť zvládať multitasking
  • Komunikatívna a pozitívne naladená

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Špecialista | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Excel | Assistant