Výrobný pracovník s obsluhou stroja na výrobu skla!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 250 €
Ref. Č.
4-18-40979-6

Do farmaceutického priemyslu hľadáme šikovných nastavovačov strojov, ktorí majú technické myslenie a cit pre fungovanie výroby!

Nie je nevyhnutné aby si mal skúsenosti s prácou na výrobnej linke. Máme moderné a na mieru vyrobené stroje na výrobu sklenených ampuliek.

Stačí, ak máš chuť pracovať a všetko ostatné Ťa naučíme!

Ponúkame:

1-2 mesiac- základná mzda 6,30€/hod +dochádzkový bonus denný 6€/zmena

3-4 mesiac- základná mzda 7,10€/hod +dochádzkový bonus denný 6€/zmena

5-6 mesiac- základná mzda 8,00€/hod +dochádzkový bonus denný 6€/zmena

  • príplatky podľa zákonníka práce
  • gastro karta 5,50€ za deň (zrážka len 0,30€)

Pracovná náplň:

  • obsluha strojov na pracovisku
  • zásobovanie výrobnej linky
  • manipulácia a vyraďovanie chybných výrobkov
  • priebežná kontrola kvality výrobkov
  • čistenie strojov a zariadení
  • práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny (3 dni pracujete, 2 dni voľno) / v letné mesiace práca na 12h zmeny v inom režime (1 ranná (06:00-18:00), 1 nočná (18:00-06:00) a 2 dni voľna

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČÍSLE 0902 958 032.

Požiadavky
  • technické myslenie
  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • fyzická zdatnosť
  • zodpovednosť
Benefity
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore v spoločnosti