pripája sa...

SI SKÚSENÝ ELEKTROTECHNIK? POĎ PRACOVAŤ K NÁM.

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-27639

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti a príjmenom pracovnom prostredí:

Vašou náplňou práce bude:

  • Elektromontážne práce (zapájanie motorov, ťahanie káblov,...)
  • Testovanie funkčnosti el. zariadení (pumpy, napájacie zdroje, generátory)
  • Príprava a realizácia testov prototypových zariadení po elektrickej stránke
  • Spolupráca s inými oddeleniami

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ Elektrotechnického zamerania
  • Minimálne 3-5 rokov skúseností so skladaním rozvodných skríň, technických zariadení a ich elektroinštaláciou
  • Samostatný elektrotechnik §22
  • VOdičský preukaz typu B

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý systém firemných výhod a benefitov:
  • 1 plat ročne naviac v závislosti od plnenia firemných cieľov a 13 plat.
  • One to one sedenia s anglickými lektormi
  • Čerstvé ovocie v kuchynke
  • Teambuildingy
  • Diners karta s cestovným poistením
  • Nárok na 2 "sick days"
  • MS Office na súkromné účely a iné

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Elektronika | Technik | Vysoké napätie | Electrical technician