Si marketér s láskou k dátam? Máte pre teba prácu na ŽIVNOSŤ.

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32921

Pracuj v malom tíme pre veľkého klienta! Vždy si bol/a zapálený/á pre marketing ale nemal/a si príležitosť, my ti ju dáme, stačí ak zareaguješ na túto pracovnú ponuku.

Čo bude náplň tvojej práce?

  • Analýzy predaja a produktov
  • Práca so surovými dátami
  • Monitoring konkurencie na trhu
  • Aktívna spolupráca s ambasádormi spoločnosti
  • Distribúcia produktov
  • Komunikácia a reportovanie marketingových dát spoločnosti do Prahy
  • Správa, úprava, filtrovanie a zaradenie surových dát a následné ich spracovanie v programe Excel
  • Vytváranie prezentácií s programe PowerPoint

Požiadavky

Koho hľadáme? Teba ak:
  • Máš anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2 (verbálny a písomný prejav)
  • Vždy ťa bavili robiť prezentácie v PowerPointe
  • Ovládaš Excel na pokročilej úrovni (v/hlookup, kontingenčné tabuľky)
  • Máš živnosť alebo si ju chceš vytvoriť
  • Máš marketingovú alebo dátovú skúsenosť
  • Si ochotný začať pracovať ihneď

Benefity

  • Finančný bonus
  • 25 dní dovolenky
  • 2 sick days
  • Teambuilding, vianočné večierky
  • Flexibilný pracovný čas

Business Support Center | Obchod a marketing | Administratíva | Marketing | Obchod | Špecialista | Analytik | Account executive | Manažér | Brand manager | Excel | Spracovania dát | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | Visual Basic | Junior | Multi level marketing | Online marketing | PR | Produkt / výrobok | Marketing analyst