SI MACHER V EXCELI, KOMUNIKUJEŠ PO ANGLICKY A MÁŠ ZÁUJEM O INVESTÍCIE?

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 EUR/hod.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 22354

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:

  • systémové nastavovanie/vytváranie a modifikácia investičných portfólií
  • práca v tíme mladých ľudí
  • tím, v ktorom budete pracovať, spravuje systémy, kde sa portfólia vytvárajú
  • náplňou práce je aj reporting
  • jedná sa o administrativnu technickú pozíciu
  • máte výbornú možnosť spoznať rôzne druhy investičných nástrojov

Požiadavky

Požiadavky na pracovnú pozíciu sú nasledovné:
  • študent s ekonomickým / finančným zameraním
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • záujem o finančné trhy, investície
  • základné znalosti z oblasti investícií – napr. čo sú dlhopisy/podiely a pod.)
  • Excel na pokročilej užívateľskej úrovni - IF, COUNTIF, VLOOKUP, HLOOKUP, kontingenčné tabuľky, podmienené formátovanie
  • znalosť Visual Basic-u výhodou
  • tímový hráč
  • dobré prezentačné schopnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Dane | Investovanie | Poisťovníctvo | Špecialista | Zaisťovníctvo | Správa aktív | Administration