SI EXPERT V EXCELI A MÁŠ SKÚSENOSŤ Z SSC PROSTREDIA? ČÍTAJ ĎALEJ!

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Richtáriková Eva
Ref. Č. 22984

Si tabuľkový macher a výrazy typu pivotky, makrá, VBA, VLOOKUP Ti nie sú cudzie? Tak práve Tebe dáme výnimočnú šancu profesne rásť, rozvíjať sa a uplatniť svoje počítačové a jazykové znalosti!

Tvojou náplňou bude:

  • sledovanie a vyhodnocovanie plnenia KPI
  • pravidelný reporting
  • kontrola dodržiavania výkonov
  • nastavovanie a porovnávanie noriem
  • plnenie pokynov od priameho nadriadeného

Požiadavky

Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, pošli nám svoj životopis ešte dnes!
  • Veľmi dobrá znalosť a skúsenosť s MS Excel
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • Skúsenosť z SSC prostredia VEĽKOU VÝHODOU
  • Skúsenosť s reportingom
  • Analytické myslenie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Účtovníctvo | Analýzy | Špecialista | Analytik | Excel | Kontingenčné tabuľky | Makrá | Reportovanie | Spracovania dát |