SI DEVELOPER A OVLÁDAŠ ASP.NET MVC? TAK MÁME PRACOVNÚ VÝZVU PRÁVE PRE TEBA!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR/mes.
Publikované 17 hodinami
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-28074

Rád pracuješ s najnovšími technológiami a ovládaš ASP.NET (MVC)?
Staň sa súčasťou skvelých projektov v jednej z popredných amerických spoločností poskytujúcich softwarové riešenia pre spoločnosti pracujúce so spotrebným tovarom.

Hľadáme uchádzača na seniorskú pozíciu, ktorý by chcel byť členom dynamického tímu a využiť tak svoje svoje skúsenosti a pracovať na rôznych projektoch aj v oblasti mobilného vývoja s využitím Xamarinu.

Náplň práce zahŕňa:

  • backend development
  • možnosť pracovať s ASP.NET MVC 5
  • prácu s Javascriptom
  • prácu v agilnom tíme na zaujímavom projekte pre amerického klienta
  • možnosť získať skúsenosť aj s mobilným vývojom s využitím Xamarin-u

Požiadavky

Požiadavky:
  • anglický jazyk na úrovni B1
  • skúsenosť s ASP.NET MVC
  • znalosť Javascriptu
  • znalosť SQL (MSSQL)
  • nadšenie pre programovanie a nové technológie

Práca v mladom dynamickom kolektíve. Možnosť profesionálneho a technického rastu, felxibilná práca a mnohé iné.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | ASP.NET | .NET | C# | MS SQL | Developer