SI ABSOLVENT EKONOMICKEJ UNIVERZITY? ROZBEHNI SVOJU KARIÉRU NA KONTROLINGU!

Lokalita Trenčianský kraj
Platové ohodnotenie 950 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23465

Popis Práce

Si mladý a dynamický človek?

Máš vyštudovaný ekonomický/finančný odbor?

Si komunikatívny, máš dobré prezentačné zručnosti a potenciál, ktorý čaká na objavenie?

Možno hľadáme práve teba!

Náš medzinárodný klient hľadá šikovného absolventa na pozíciu JUNIOR FINANČNÝ KONTROLÓR!

Využi príležitosť a rozbehni svoju kariéru!

Náplň práce:

  • Plánovanie a koordinácia procesov na oddelení kontrolingu
  • Plánovanie a analýza nákladov spoločnosti
  • Spracovávanie mesačných výkazov
  • Plánovanie v rozsahu P&L (profit and lost)
  • Spracovanie analýz, ad-hoc preportov
  • Výpočet profitability prebiehajúcich projektov
  • Pravidelný finančný reporting manažmentu spoločnosti
  • Podieľanie sa na nastavovaní a koordinácii finančných procesov v spoločnosti
  • Spolupráca s účtovným oddelením a ostatnými oddelaniami spoločnosti

Požiadavky

Ideálny kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie ekonomického/finančného smeru
  • Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou, nemčina výhodou
  • Prax/Skúsenosť z výrobnej spoločnosti výhodou
  • Precíznosť
  • Samostatnosť
  • Tímový duch
  • Organizačná schopnosť
  • Ochota neustále sa vzdelávať

Benefity

  • Možnosť rastu - osobnostného a profesného
  • 13. plat
  • Možnosť využívania firemného vzdelávania (jazykové, odborné)
  • Spolupráca na medzinárodných projektoch

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | Junior |