pripája sa...

MAJSTER VÝROBY

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23600

Využitie príležitosť zamestnať sa u nového investora v regióne!

Pre nášho zahraničného klienta - menšiu výrobnú spoločnosť v Bánovciach nad Bebravou - hľadáme MAJSTRA!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za zverený úsek výroby (1 smena)
  • Zabezpečenie plynulého chodu výroby
  • Vedenie tímu operátorov - cca 10 ľudí
  • Kooperácia pri výbere a zaškoľovaní nových pracovníkov
  • Zodpovednosť za dochádzku zamestnancov
  • Úzka spolupráca s ostatnými časťami výroby

Požiadavky

  • Znalosť technológie výroby a technickej dokumentácie
  • Predošlé pracovné skúsenosti s riadiacim systémom výroby a s riadením tímu
  • Riadiace schopnosti a zároveň manuálna zručnosť
  • Technické vzdelanie
  • Aktívna komunikácia v Anglickom alebo Nemeckom jazyku PODMIENKOU

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Strojárstvo | Vedúci | Supervízor | Majster | Nástroje | Výroba | Produkt / výrobok | Plánovanie | Foreman