pripája sa...

SHAREPOINT DEVELOPER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 2 500 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-29976

Ak máš znalosti z Sharepoint a ovládaš .NET a C#, táto pozícia je presne pre teba!
Spoločnosť pôsobiaca v oblasti projektového programovania a riadenia hľadá šikovného .NET developera, ktorý sa nebojí výziev a má za sebou aspoň 1 rok praxe.

Tvoja náplň práce bude:

  • Návrh a implementácia custom riešení na platforme .NET a Sharepoint
  • Implementácia web services (REST, WCF) podľa dodanej špecifikácie
  • Implementácia UI pomocou HTML5, JavaScript a CSS
  • Implementácia externých tools pomocou .NET core a powershell
  • Úprava štandardných Sharepoint aplikácii podľa špecifikácie
  • Možnosť sústrediť sa iba na front-end alebo iba na back-end

Požiadavky

Požiadavky na uchádzača:
  • Znalosť .NET, C#, JavaScript, CSS 3.0, HTML na pokročilej úrovni
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (B1)
  • Znalosť MVC pattern, webové služby, REST, NUnit
  • Znalosť vývojového prostredia MS Visual Studio
  • Sharepoint a Angular JS výhodou

Benefity

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu
  • extra dni dovolenky
  • kurz angličtiny
  • Mobilný telefón a notebook

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Administrátor / správce | Sharepoint | .NET | C# | Programmer