Servisný Technik - živnosť

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 000 €
Ref. Č.
1-10-39503-2

Máte ukončené vzdelanie v oblasti elektromechaniky no zatiaľ žiadnu prax alebo sa naopak už roky venujete servisu a oprave zariadení?

Využite túto príležitosť pracovať na živnosť pre medzinárodnú spoločnosť na pozícii Servisný technik!

Vašou náplňou práce bude:

  • telefonická komunikácia so zákazníkmi
  • plánovanie termínov servisov a opráv
  • servis zariadení/domácich spotrebičov priamo u zákazníkov
  • starostlivosť o zákazníkov v zverenom regióne
Požiadavky

Úspešný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

  • ukončené vzdelanie v oblasti elektrotechnika/ elektromechanika alebo predošlú skúsenosť na obdobnej pozícii
  • vyhlášku §22 - PODMIENKA
  • znalosť anglického jazyka je VÝHODOU
  • profesionálne vystupovanie
  • vodičský preukaz