TECHNIK ÚDRŽBY - PRE NOVÚ RASTÚCU VÝROBNÚ SPOLOČNOSŤ V REGIÓNE KOŠÍC

Lokalita Košice
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-21-27812

Ste zanietený elektrotechnik / elektronik? Ak máte platnú vyhlášku podľa paragrafu min. 22 a ak ovádate anglický ALEBO nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, možno ste práve Vy ten správny uchádzač, ktorého hľadáme - SERVISNÝ TECHNIK - ŠPECIALISTA.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za zabezpečenie bezporuchového a bezpečného chodu automatizovaných výrobných strojov (na princípe robotiky, mechatroniky)
  • Zodpovednosť za výmeny náhradných dielov (napr. senzorov) a opravy (napr. motorov)
  • Zodpovednosť za preventívnu a korektívnu údržbu strojov
  • Navrhovanie zlepšení postupov údržby
  • Zodpovednosť za inventarizáciu a odpisovanie náhradných dielov zo skladu
  • Komunikácia s technikmi / špecialistami / manažérmi z materskej spoločnosti (využívanie AJ alebo NJ!)

Požiadavky

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdelanie - zameranie na elektrotechniku / elektroniku
  • Prax na pozícii technika údržby alebo koordinátora údržby vo výrobnej spoločnosti - PODMIENKOU
  • Znalosť princípov elektrotechniky, mechaniky, pneumatiky, hydrauliky - PODMIENKOU
  • Platná vyhláška min. §22 alebo §23
  • Aktívny anglický jazyk ALEBO nemecký jazyk
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Samostatnosť
  • Tímovosť
  • Ochota pracovať na zmeny: 2 x denná; 2x nočná; 4 dni voľno.

Benefity

  • Mesačný bonusový systém
  • Príspevok za dochádzku
  • Stravné lístky nad rámec Zákonníka práce

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Elektronika | Elektrikár / elektromechanik | Technik | Servis / služby | Údržba | Electrician mechanic