pripája sa...

SERVISNÝ TECHNIK - MECHANIK alebo ELEKTRONIK

Lokalita Košice
Publikované 30 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-30-28514

Ste skúsený servisný technik (ELEKTRONIK ALEBO MECHANIK) v oblasti CNC zariadní?

Radi cestujete a komunikujete anglicky?

Teraz máte príležitosť povýšiť svojuu kariéru na INÝ level, naučiť sa novým technológiám v PLC oblasti a pracovať pre špičkového zamestnávateľa na trhu.

Náplň práce:

  • Záručný a pozáručný servis PLC zariadení (sústruhy a frézy)
  • Diagnostika zariadení
  • Práca s programovacím jazykom Siemens a Heidenhain
  • Úprava a aktualizácia systému
  • Výmena komponentov
  • Testovanie zariadení
  • Spracovanie technickej dokumentácie
  • Osobný kontakt so zákazníkom

Požiadavky

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdelanie technického smeru (mechanik ALEBO elektronik)
  • vyhláška §21 alebo §22 - podmienkou pre Servisného technika - elektronika
  • Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
  • Aktívny vodičský preukaz (cestovanie v rámci SR)
  • Prehľad v oblasti PLC programovania

Benefity

  • 13. plat
  • Bonusové ohodnotenie
  • 25 dní dovolenky
  • Práce z Home office + návštevy zákazníka
  • Služobné auto (Škoda Octavia 4x4)
  • Služobný telefón

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Elektrotechnika | Elektronika | Výroba | Programátor | Špecialista | Technik | Elektrikár / elektromechanik | Údržbár | Zákazník | Service technician