pripája sa...

SERVISNÝ TECHNIK - ELEKTRO / MECHANIKA - KOŠICE

Lokalita Košický kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 22883

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje znalosti a skúsenosti na pozícii SERVISNÉHO TECHNIKA PRE KOŠICE.

Náplň práce:

  • Údržba a oprava kompresov a zariadení na úpravu stlačeného vzduchu
  • Riešenie rôznych typov elektrických, mechanických, hydraulických, pneumatických porúch
  • Výjazdy za zákazníkmi v rámci Košíc
  • Poskytovanie záručného a pozáručného servisu
  • Objednávanie náhradných dielov na servisy
  • Vystavovanie podkladov pre fakturáciu servisných úkonov
  • Spracovanie podkladov pri záručných opravách
  • Práca podľa technickej dokumentácie

Požiadavky

POŽADUJEME:
  • SŠ vzdelanie technického smeru (elektrotechnické / strojárske)
  • platné oprávnenie podľa §21 vyhlášky 508/2009 Z.z.
  • technické zručnosti a znalosti
  • skúsenosti s montážou a demontážou mechanických celkov
  • aktívny vodičský preukaz typu B
  • pokročilé PC zručnosti (MS Word, MS Excel)
  • Samostatnosť
  • Maximálna zodpovednosť
  • Lojalita

Benefity

  • služobné auto (na výjazdy sa chodí z domu)
  • služobný telefón
  • počítač
  • solciálny program
  • finančné bonusy pri dosahovaní dobrých výsledkov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Elektrikár / elektromechanik | Technik | Montér | Servis / služby |