pripája sa...

ŠPECIALISTA ÚDRŽBY A PROCESOV

Lokalita Košický kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 18579

Ste zanietený elektrotechnik / elektronik? Zaujíma Vás možnosť kariérneho posunu na pozíciu procesného inžiniera alebo leadra? Ak máte platnú vyhlášku podľa paragrafu min. 21 a ak ovádate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, možno ste práve Vy ten správny uchádzač, ktorého hľadáme.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za zabezpečenie bezporuchového a bezpečného chodu výrobných strojov a zariadení
  • Plánovanie preventívnej / prediktívnej údržby strojov a zariadení
  • Navrhovanie a aplikovanie zlepšení strojov
  • Školenie servisných technikov
  • Komunikácia s externými dodávateľmi služieb a náhradných dielov
  • Kontrola skladu náhradných dielov a ich objednávanie

Požiadavky

Požadujeme:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie - elektrotechnické
  • Prax na pozícii technika údržby alebo koordinátora údržby vo výrobnej spoločnosti
  • Znalosť princípov elektrotechniky, mechaniky, pneumatiky, hydrauliky
  • Platná vyhláška min. §21 / ideálne §22
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Chuť učiť sa nové veci
  • Aktívny prístup

Benefity

  • Práca na 1 centrálnu zmenu
  • Zaujímavý systém benefitov
  • Možnosť kariérneho rastu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Elektronika | Elektrikár / elektromechanik | Technik | Servis / služby | Údržba | Electrician mechanic