pripája sa...

SERVISNÝ TECHNIK BATÉRIÍ

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 800 - 880 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 22302

Náš klient, medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a údržbou priemyselných akumulátorov, Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii SERVISNÉHO TECHNIKA.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Oprava a servis trakčných batérií a nabíjačov
  • Zodpovednosť za zverený región a klientelu
  • Vyhodnotenie stavu a meranie batérií
  • Práca v oblasti elektrotechniky
  • Pravidelná komunikácia so zákazníkmi pri oprave a údržbách

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti s prácou z oblasti elektrotechniky minimálne 1 rok
  • Platné oprávnenie podľa §22 na prácu s elektrotechnikou
  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti priemyselných batérií VÝHODOU
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou (zameranie elektrotechnika)

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Engineering | Elektrotechnika | Výroba | Energetika | Technik | Elektrikár / elektromechanik | Servis / služby | Slaboprúd | Montáž |