Servisný technik na živnosť v Bratislave, flexibilný čas!

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 500 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
1-10-41667-1

Ak si z Bratislavy alebo okolia, máš rád šoférovanie a hľadáš prácu na živnosť, vyskúšaj prácu servisného technika. Bude super, ak máš skúsenosť na podobnej pozícii alebo ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnik/elektromechanik.

Ponúkame:

  • základná mzda: 1500€ (po zaškolení 2000-2500€ s bonusmi)
  • plánovanie svojho pracovného času
  • firemný automobil

Náplň práce:

  • servis spotrebičov (umávačka, práčka, sušíčka,...) priamo u zákazníkov v rámci Bratislavy a okolia
  • telefonická komunikácia so zákazníkmi
  • plánovanie termínov servisov a opráv
  • starostlivosť o zákazníkov v zverenom regióne
  • cestovanie za zákazníkmi priamo ku nim domov
  • zabezpečenie nových dielov na opravu

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289.

Požiadavky
  • paragraf §22 je podmienkou
  • živnosť na opravu spotrebičov
  • ukončené vzdelanie elektrotechnik/elektromechanik výhoda
  • skúsenosť s podobnou pozíciou výhoda
  • vodičský preukaz podmienkou
  • komunikatívnosť
Benefity
  • firemné vozidlo značky Toyota Proace aj na súkromné účely
  • plánovanie si pracovného času
  • preplácanie nákladov na benzín/naftu
  • bonusy za opravy
  • kvalitné zaškolenie so skúseným kolegom priamo v teréne