pripája sa...

SERVISNÝ TECHNIK - ELEKTRIKÁR

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 800 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 27 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-30244

Bavia Vás moderné technológie, mechanické a elektrické práce? Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu servisných technikov.

Vašou náplňou práce bude:

  • Servisná činnosť najmä v Bratislave a blízkom okolí
  • Pravidelná i preventívna údržba zariadení po elektrickej a po mechanickej stránke
  • Diagnostika porúch a ich odstránenie
  • Vedenie dokumentácie
  • Držanie pohotovosti 1x za týždeň

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Elektrotechnické vzdelanie je PODMIENKA
  • Ak ste absolvent, paragraf 21 je POSTAČUJÚCI
  • Skúsenosť so servisom elektrických a mechanických zariadení
  • Vodičský preukaz sk. B

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:
  • Týždeň dovolenky navyše
  • Služobné auto aj na súkromné účely
  • Služobný telefón
  • Kratší pracovný týždeň (37,5 hodiny)
  • Podiel na zisku spoločnosti
  • Možnosť odborného vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie na náklady zamestnávateľa

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Technik | Obstarávanie | Obchod | Údržba | Mechanický | Junior | Service technician