pripája sa...

Servisný inžinier pre UPS zariadenia

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 800 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-31539

Hľadáme skúseného servisného inžiniera s § 22. Vašou náplňou práce bude:

  • poskytovanie podpory pri servisných požiadavkách externých poskytovateľov a riešenie vzniknutých problémov zariadení
  • príprava technických riešení požadovaných zákazníkom v spolupráci s Aplikačným inžinierom, oddelením výskumu a vývoja a oddelením kvality
  • poskytovanie technickej podpory predajcom vo fáze cenového návrhu
  • vypracovanie technickej dokumentácie
  • plánovanie a riadenie realizácie projektov
  • zabezpečovanie servisných činnosti pre zákazníkov
  • zabezpečenie technickej podpory pre servisných inžinierov a ich školenie
  • zabezpečenie prezentácie produktov

Požiadavky

  • minimálne stredoškolské vzdelanie, orientácia na elektrotechniku je podmienkou
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • znalosť elektrotechnických zariadení (silnoprúdové zariadenia, UPS a PS zariadenia) a technológií
  • skúsenosti s inštaláciou, oživovaním, opravou a údržbou elektrotechnických zariadení
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 2 roky
  • § 22

Benefity

  • rocny bonus do vysky 10% rocneho prijmu (podla KPIs)
  • športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka

Engineering | Výroba a prevádzka | IT a telekomunikace | Elektrotechnika | Inžinier | Technik | Servisný manažér | SAP | Servis / služby | Service technician