pripája sa...

ÚDRŽBÁR NAJMODERNEJŠÍCH CNC STROJOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 6 dňami
Kontakt Nemlaha Ivan
Ref. Č. 24562

Chcete vidieť kus Európy, získať veľké množstvo skúseností a ešte si k tomu pekne zarobiť?
Spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu vo vývoji predaji a servise CNC strojov hľadá momentálne do tímu šikovných údržbárov. Cestujte po najväčších a najmodernejších výrobných závodoch v rámci EU, kde budete mať kompletne hradené cestovné náklady, ubytovanie v hoteloch a diéty. Množstvo času budete samozrejme tráviť aj v sídle spoločnosti, kde sa nachádza okrem Vášho servisného oddelenia aj veľké vývojové centrum.

Vašou náplňou práce bude:

  • inštalácia a uvedenie strojov do prevádzky u koncového zákazníka
  • vykonávanie opráv, revízií a údržba
  • analýza chýb a ich opravy u zákazníka
  • zaškoľovanie zákazníkov, odovzdávanie technických znalostí
  • technická podpora pre zákazníkov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • 1 rok skúseností s údržbou strojov
  • platnú elektrotechnickú vyhlášku §21 výhodou
  • anglický jazyk na začiatočníckej úrovni je podmienkou (Je nutné zvládať aspoň základnú konverzáciu, nie je nutné mať zvládnutú gramatiku, alebo výslovnosť)
  • know-how pri riešení hydraulických a pneumatických prvkov výhodou
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie v technickom obore
  • otvorený cestovaniu

Benefity

Medzi hlavné benefity patrí:
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • príplatky v rámci služobných ciest
  • programy zamerané na zvýšenie odbornosti jednotlivých zamestnancov
  • možnosť kariérneho rastu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Petrochémia | Chémia | Inžinier | Technik | Aplikačný | Automatizácia | Oživovanie/ spúšťanie | Údržba | Technológia | Slaboprúd | CNC | Service technician