pripája sa...

SERVISNÝ ELEKTRONIK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 7 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-28844

Využite príležitosť pracovať ako SERVISNÝ ELEKTRONIK v rámci celého Slovenska.

Vašou náplňou práce bude:

  • Servisné opravy tlačiarenských strojov v záruke i po záruke
  • Komunikácia s klientmi
  • Zabezpečiť servis v rámci celého Slovenska

Pracovná doba: PO-PIA 7:00-16:00

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Elektrotechnické alebo technické vzdelanie (polygrafia, iné)
  • Platná Elektro vyhláška §22
  • Znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka na stredne pokročilej úrovni je veľkou VÝHODOU - potrebné porozumieť školeniam a technickej dokumentácii v cudzom jazyku
  • Vodičský preukaz sk. B

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Služobné auto (možnost využívania aj pre súkromnépoužití)
  • Mobilný telefón
  • Služobný notebook
  • Príspevok na jazykové kurzy
  • Príjemné pracovné prostredie rodinného charakteru

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Elektronika | Technik | Service technician