pripája sa...

SENIOR DEVELOPER/LEAD

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 400 - 4 400 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32627

Hľadáme Senior Developera/Tím Lídra, ktorý bude koordinovať nový ServiceNow tím pre medzinárodnú telekomunikačnú spoločnosť.

Náplň práce:

  • vedenie tímu ServiceNow developerov
  • vývoj a dizajn riešení na ServiceNow platforme s použitím HTML, CSS, Javascript
  • prispôsobenie a utilizácia aplikácie pre interných klientov
  • koordinácia technických úloh v rámci ServiceNow platformy
  • reportovanie, integrácia, skriptovanie, testovanie, administrácia v rámci ServiceNow platformy

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce požiadavky:
  • skúsenosť na Senior developerskej/líderskej pozícii
  • pokročilá znalosť s vývojom v rámci Javascript (Angular je výhoda), HTML, CSS
  • pokročilá a plynulá znalosť anglického jazyka

Benefity

  • ročné finančné bonusy+ bonusy v rámci životných udalostí
  • flexibilný pracovný čas+ práca z domu
  • príspevok do penzijného plánu + plné preplácanie PN
  • súkromný zdravotný program + športový a kultúrny balíček benefitov
  • parkovanie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Manažment | Programátor / vývojář | Vedúci tímu | Programmer