Server Administrator (Azure)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 000 - 4 000 €
Ref. Č.
131-16-41829-3

Pracujete ako Administrátor a máte skúsenosti MS Azure? Ak by ste chceli pracovať pre slovenský fintech SW house, ozvite sa nám!

Náplň práce:

  • správa prostredia MS Azure a Office 365
  • správa a údržba serverov v prostredí Windows a Linux
  • administrácia a starostlivosť o HW, SW a siete
Požiadavky
  • skúsenosti s Microsoft Windows Server a MS Azure
  • skúsenosti so správou databáz na platofrme MS SQL
  • skúsenosti s OS Linux, so spravovaním LAN a konfiguráciou Cisco switchov sú výhodou
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Benefity
  • 13. plat
  • stravne listky: 68€ na mesiac
  • Flexibilný pracovný čas
  • Preplácanie certifikátov a kurzov
  • Prístup k najnovším technológiám
  • Zmluva na dobu neurčitú