pripája sa...

SENIOR VÝVOJÁR ELEKTROMOTOROV

Lokalita Zlaté Moravce
Publikované 17 dňami
Kontakt Blehová Radka
Ref. Č. 2-30-28144

Náš klient ponúka pracovne príležitosti a jedinečné ocenenie pre skúsených a talentovaných uchádzačov na pozícii SENIOR VÝVOJÁR ELEKTROMOTOROV.

Vašou náplňou práce bude:

  • Návrh konštrukcie elektromotorov
  • Návrh technických a technologických postupov
  • Výpočet rozpočtu
  • Dokumentácia špecifikácií, testovania

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Minimálne 4 roky skúseností s konštrukciou, dizajnom
  • Znalosť programov Catia, ProEngineer
  • Leaderské schopnosti

Benefity

Platové ohodnotenie prevyšujúce Európske štandardy!

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Elektrotechnika | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | Technik | Vývoj | CATIA | Kompresory | ProE | RandD | Electrical engineer