* KOMPLEXNÝ SLOVENSKÝ ÚČTOVNÍK+ DANE+ NÍŽŠIA ÚROVEŇ ANGLICKÉHO JAZYKA*

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 700 EUR/mes.
Publikované 11 dňami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 1-11-27241

Chcete byť zodpovedný za kompletné vedenie a kontrolu správnosti účtovníctva spoločností? Baví Vás hľadať inovatívne riešenia, ktoré by napomáhali klientom s ich problémami?
Momentálne obsadzujeme pozície komplexného účtovníka do tímu, ktorý sa chváli výbornou atmosférou.
Vašou náplňou práce bude:

  • Samostatné účtovanie všetkých účtovných transakcií významných klientov podľa slovenskej legislatívy
  • Participácia na rôznych projektoch (ktoré urobia Vašu prácu zaujímavejšou)
  • Príprava ročnej závierky
  • Príprava DPH
  • Pravidelná komunikácia s klientmi a poskytovanie riešenia pri ich problémoch
  • Pravidelná príprava reportov pre nadriadeného a pre klientov
  • Udržiavanie priateľskej a neformálnej atmosféry v tíme :)

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Minimálne 3 ročná skúsenosť s komplexným spracovaním účtovníctva podľa slovenskej legislatívy
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (B1)
  • Skúsenosť s Microsoft Dynamics Navision výhodou
  • Príjemné vystupovanie a zodpovednosť

Spoločnosť ponúka okrem príjemného a priateľského (nie korporátneho) prostredia, možnosti kariérneho rastu, odborné a jazykové vzdelávanie, Multisport kartu, cestovné poistenie na súkromné účely, možnosti home office, flexibilný pracovný čas a mnoho iného.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search-disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Senior | Komplexný | Bookkeeper, accountant