pripája sa...

Senior účtovník/účtovníčka

Lokalita Kežmarok
Platové ohodnotenie 1 230 - 1 500 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Sviatko Mikuláš
Ref. Č. 3-11-32961

Hľadá sa skúsený účtovník do výroby v okrese Kežmarok. Vašou náplňou práce bude :

  • Vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti
  • Príprava finančných hlásení a účtovnej závierky
  • Komunikácia s finančnými úradmi (daňový úrad, štatistický úrad, NBS, poisťovne a pod.)
  • Asistencia pri mesačnom vyhodnocovaní výsledkov spoločnosti
  • Spracovanie štatistických výkazov spoločnosti
  • Príprava DPH v zmysle platnej legislatívy SR a ostatné dane spoločnosti
  • Analýza účtovných vstupov
  • Pomoc pri audítorských činnostiach
  • Reporting

Požiadavky

  • Výborná znalosť podvojného účtovníctva
  • Minimálne 2 ročná skúsenosť na pozícii samostatný účtovník
  • Znalosť účtovných a daňových zákonov
  • Skúsenosť s programom SAP
  • Anglický jazyk pasívne/mierne pokročilý (bude nutná občasná komunikácia so zahraničím)
  • Samostatnosť
  • Zodpovedný a pozitívny prístup k práci

Benefity

  • priateľské pracovné prostredie
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
  • flexibilná pracovná doba
  • Ročný bonus
  • odborné vzdelávania a školenia vrátane Aj
  • vstupy do Aquacity
  • teambuilding
  • zázemie etablovanej zahraničnej automotive spoločnosti,
  • stabilné a perspektívne zamestnanie

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný | SAP | Senior | Fakturácia | Finance accountant