Senior účtovník s ruštinou

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 000 €
Práca z domu
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
1-7-42158-1

Máte skúsenosti v oblasti účtovníctva alebo auditu? Hovoríte plynule po rusky a anglicky? Staňte sa členom tímu, ktorý zodpovedá za región Strednej Ázie.

Náplň práce:

  • Spolupráca pri zavádzaní nového systému 1C ERP (implementácia, testovanie a uvedenie do prevádzky)
  • Účtovanie hlavnej knihy
  • Agenda spojená s vnútropodnikovým zúčtovaním
  • Spolupráca na uzávierkových činnostiach
Požiadavky

Radi Vás zvážime na túto pracovnú pozíciu, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

  • Minimálne 3 roky skúseností v oblasti účtovníctva alebo auditu
  • Znalosť IFRS štandardov
  • Skúsenosti so 1C softvérom
  • Ruský jazyk na úrovni B2-C1 a Anglický jazyk na úrovni B2
Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ako napríklad:

  • Bridge days (pracovné voľno nad rámec zákona)
  • Možnosť pracovať z domu (home office)- až 3 dni do týždňa
  • 3 dni zdravotného voľna
  • Finančný príspevok na šport / kultúru / regeneráciu pracovnej sily
  • Doplatok ušlej mzdy pri PN / OČR (20 dní ročne)
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona