pripája sa...

SENIOR ÚČTOVNÍK (plynulý anglický jazyk)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Halásová Jana
Ref. Č. 19031

Máte skúsenosti v čiastkovom účtovníctve a chceli by ste sa ďalej rozvíjať? Náš klient ponúka výbornú príležitosť práve pre Vás.

Náplň práce bude obsahovať:

  • Zodpovednosť za účtovné operácie v rámci pridelenej agendy
  • Pravidelné rekonsiliácie, vyrovnávanie účtov a časové rozlíšenia
  • Nákladové účtovníctvo, T&E, payroll, majetok, vnútropodnikové transfery
  • Mesačné závierkové operácie
  • Príprava finančných výkazov a podkladov pre audit
  • Zodpovednosť za dodržiavanie príslušných účtovných štandardov a pravidiel spoločnosti
  • Pravidelný reporting manažmentu spoločnosti
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti
  • Participácia na zefektívňovaní interných procesov spoločnosti

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vzdelanie v oblasti financií/ ekonómie
  • Minimálne 2 roky skúseností v oblasti účtovníctva
  • Plynulá úroveň anglického jazyka je PODMIENKOU
  • Proaktívny prístup
  • Skúsený používateľ MS Excel
  • Ochota učiť sa
  • Tímový hráč
  • Komunikatívnosť

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Čiastkový | Centrá zdieľaných služieb | US GAAP |