Komplexná účtovná pozícia: Účtovanie na úrovni hlavnej knihy

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 23 dňami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23964

Hovoria Vám niečo skratky AP, AR, interco, fixed assets, G/L, US GAAP?

Hľadáme šikovných uchádzačov na účtovné oddelenie medzi top zamestnancov na trhu.

Náplň práce:

  • Pravidelné vykonávanie činností v hlavnej knihe pre pridelenú krajinu
  • Vykonávanie mesačnej závierky
  • Príprava finančných výkazov
  • Mesačné uzatváranie účtov
  • Zabezpečovanie správnosti záznamov hlavnej knihy
  • Sledovanie nezrovnalostí súvahy a výkazu zisku a strát
  • Mesačný reporting finančných výsledkov
  • Asistencia pri internom alebo externom audite podľa potreby

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Vzdelanie v oblasti účtovníctva, bankovníctva alebo financií
  • Aspoň 2 roky skúseností v účtovníctve či audite
  • ANGLICKÝ JAZYK

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka:
  • Zaujímavý systém firemných výhod
  • Finančné benefity
  • Možnosť odborného a profesionálneho rastu
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Mladý dynamický tím

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Hlavná kniha | Pohľadávky | Hotovosť a banka | Medzipodnikové | Bookkeeper, accountant