pripája sa...

SENIOR ÚČTOVNÍK AP/AR S NEMECKÝM JAZYKOM + SAP

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 9 mesiacmi
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23944

Hľadáte možnosť sebarealizácie v novej medzinárodnej spoločnosti a v novom tíme? Radi by ste i naďalej využívali cudzie jazyky a zdokonaľovali sa v nich? Chcete sa zúčatniť transferu pozícií z iných krajín? Náš klient práve obsadzuje pozíciu ČIASTKOVÝ ÚČTOVNÍK.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Evidencia a spracovávanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr pre spoločnosť
  • Podpora team lídra v každodenných úlohách
  • Aktívna komunikácia s obchodnými partnermi
  • Riešenie nezrovnalostí v platobnom styku spoločnosti
  • Dohľad nad účtovnými výkazmi s cieľom identifikovať neuhradené faktúry
  • Spracovanie pravidelných reportov a ich prezentácia
  • Rekonsiliáciu pridelených účtov
  • Mesačné uzávierky
  • Spolupráca na celoskupinových projektoch

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Minimálne 2 ročná prax v účtovníctve na oddelení AP/AR/IC
  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka a komunikatívna znalosť anglického jazyka PODMIENKOU
  • Práca so systémom SAP PODMIENKOU

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Záväzky | Senior | SAP | Fakturácia | Bookkeeper, accountant