pripája sa...

ÚČTOVNÍK- AP

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23944

Hľadáte možnosť sebarealizácie v silnej medzinárodnej spoločnosti? Radi by ste i naďalej využívali cudzie jazyky a zdokonaľovali sa v nich? Náš klient práve obsadzuje pozíciu SENIOR ČIASTKOVÝ ÚČTOVNÍK.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Evidencia a spracovávanie dodávateľských faktúr pre spoločnosť
  • Podpora team lídra v každodenných úlohách
  • Aktívna komunikácia s obchodnými partnermi
  • Riešenie nezrovnalostí v platobnom styku spoločnosti
  • Dohľad nad účtovnými výkazmi s cieľom identifikovať neuhradené faktúry
  • Spracovanie pravidelných reportov a ich prezentácia
  • Rekonsiliáciu pridelených účtov
  • Mesačné uzávierky
  • Tvorba a úprava pracovných manuálov pre tím
  • Podpora Team leadra
  • Spolupráca na celoskupinových projektoch
  • Zodpovednosť za spracovanie a evidenciu pridelenej agendy
  • Zaškolenie a podpora nových zamestnancov
  • Priestor pre vlastné nápady a návrhy na zefektívnenie procesov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Minimálne 2 ročná prax v účtovníctve na oddelení AP
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka
  • Práca so systémom SAP podmienkou
  • MS Office - pokročilý

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod ako:
  • Možnosť odborného a profesionálneho rastu
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. garantovaný plat
  • 14. negarantovaný plat

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Záväzky | Senior | SAP | Fakturácia | Bookkeeper, accountant