pripája sa...

SENIOR ÚČTOVNÍK (anglický jazyk)

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované viac ako rokom
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 21386

Ponúkame Vám seniorskú pozíciu Účtovníka hlavnej knihy s miestom výkonu práce v Nových Zámkoch.

Pozíciu obsadzujeme pre významnú spoločnosť s dlhodobou tradíciou v nitrianskom regióne. Môžete sa tešiť na medzinárodné prostredie a možnosti profesionálneho rozvoja.

Náplň práce zahŕňa:

  • Zodpovednosť za účty Hlavnej knihy
  • Kompletná zodpovednosť za mesačné, kvartálne a ročné uzávierkové aktivity
  • Sledovanie zostatkov na účtoch hlavnej knihy a kompletizácia rekonciliačných aktivít
  • Zodpovednosť za správnosť vnútropodnikových transakcií
  • Rekonciliácie súvahových účtov
  • Analýzy dát vo finančných výkazoch
  • Koordinácia junior účtovníkov v tíme
  • Reportingové aktivity
  • Monitorovanie KPI
  • Aktívna účasť na zefektívňovaní procesov na oddelení

Požiadavky

Požiadavky na kandidátov:
  • Aspoň 3 roky praxe v komplexnom účtovníctve ALEBO čiastkovom účtovníctve na oddelení general ledger
  • Plynulá znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • Skúsenosť z prostredia medzinárodnej spoločnosti
  • Výborný prehľad v princípoch podvojného účtovníctva
  • Znalosť SAP - výhoda
  • Proaktívny prístup k práci
  • Zodpovednosť a precíznosť

Benefity

  • Medzinárodné pracovné prostredie
  • Pravidelné vzdelávacie aktivity
  • Finančné odmeny
  • Jazykové kurzy
  • Team-buildingové aktivity
  • Ďalší zaujímavý balík benefitov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Audit | Vymáhanie pohľadávok | Manažment | Účtovník | Audítor | Špecialista | Vedúci tímu | IFRS | SAP | Senior | Centrá zdieľaných služieb | Hlavná kniha | Výroba | Komplexný | Čiastkový |