pripája sa...

SENIOR ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 200 EUR/mes.
Publikované 23 dňami
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22858

Na pozíciu SENIOR ÚČTOVNÍK hľadáme kandidáta so skúsenosťami v účtovníctve či audite s planulou znaloštou anglickým jazykom.

Náplň práce:

  • Príprava podkladov pre mesačné a ročné závierky podľa US GAAP
  • Zodpovednosť za správnosť vnútropodnikových transakcií
  • Sledovanie a odsúhlasovanie zostatkov na účtoch hlavnej knihy
  • Kalkulácia akruálov,rezerv, deferalov a ich účtovanie
  • Spolupráca s internými oddeleniami a príprava podkladov pre audit
  • Aktívna účasť na zlepšovaní procesov
  • Reporting výsledkov pre účely rozhodovania manažmentu

Požiadavky

Ak spĺňate tieto požiadavky, zašlite nám Vaše CV:
  • Vzdelanie v oblasti financií
  • Minimálne 3-ročná prax v oblasti v účtovníctve, audite alebo inej relevantnej pozícii
  • ACCA veľkou výhodou
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni (slovom aj písmom)
  • MS Excel na pokročilej úrovni
  • Samostatnosť, orientácia na detail

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Senior | Bookkeeper, accountant