pripája sa...

Senior System Engineer_AIX platforma

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 000 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-31940

Príležitosť pre skúsených AIX adminov, ktorí majú záujem o správu komplexných systémov v medzinárodnom prostredí. Pozícia je v spoločnosti, ktorá poskytuje vlastné produkty na správu IT infraštruktúry pre banky a systémy na správu platobných transakcií.
Pozícia je vhodná pre samostatného AIX admina, ktorý má chuť pustiť sa do nasadzovania nových automation a monitoring toolov.

Náplň práce:

  • správa AIX platformy
  • podpora pre OS a spolupráca s inými IT tímami (aplikačný support, správa DB, security, infraštruktúra)
  • aktívna spolupráca s Linux tímom
  • zabezpečenie 24/7 prevádzky - práca v štandardnom flexibilnom pracovnom čase a striedanie sa na pasívnom oncalle mimo pracovného času
  • troubleshooting a hľadanie riešení problémov aj mimo OS
  • zodpovednosť za monitoring aplikácie, údržbu, patchovanie
  • komplexná správa AIX - zatiaľ nebude správa OS rozdelená na levely
  • automatizácia - podieľanie sa na projekte zavádzania nových toolov (Ansible, Python)
  • spolupráca na zavádzaní nového monitoringu (Zabbix)

Požiadavky

  • aspoň 3 roky profesionálnych skúseností s administráciou AIX platformy
  • aspoň 6 ročné skúsenosti na IT pozíciách
  • skúsenosti so skriptovaním a automatizáciou (Bash, Shell)
  • znalosť skriptovania v Pythone veľkou výhodou
  • všeobecný prehľad v IT - aspoň základné znalosti databáz, middleware, aplikácie
  • aktívna angličtina
  • ochota podieľať sa na oncall supporte

Benefity

  • Zdravotná starostlivosť
  • Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
  • Korporátna univerzita a knižnica
  • Anglické jazykové kurzy
  • 25 dni do roka doplatená PN
  • Doplnkové dôchodkové sporenie -
  • Odmeny k výročiam
  • Reward & Recognition Program
  • Bratislava City card free of charge

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | AIX | Bash | OS administrator