Senior System Analyst

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 000 €
Ref. Č.
1-15-38136-1

Do medzinárodného tímu hľadáme skúseného systémového analytika s motiváciou v zostavovaní a zlepšovaní bezpečnostných riešení.

Náplň práce:

  • tvorba technických špecifikácií v úzkej spolupráci s našimi architektmi a vývojármi
  • navrhovanie systémových integrácií a tokov údajov v rámci aplikácií
  • podieľanie sa na testovaní a riešení problémov nových, ako aj existujúcich bezpečnostných riešení so zameraním na Identity and Access Management
  • vykonávanie analýz dopadov a hodnotenia rizík
  • zlepšovanie súčasných bezpečnostných riešení rozširovaním ich funkcií, zlepšovaním efektivity a kvality
Požiadavky
  • skúsenosti na pozícii systémového analytika aspoň 1,5 roka
  • znalosť UML, skúsenosti s tvorbou diagramov budú považované za plus
  • analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy
  • písomné a komunikačné schopnosti v angličtine na úrovni B2
Benefity
  • flexibilná pracovná doba od 6:00 do 22:00
  • home office
  • 5 dní voľna navyše
  • 6 sick days
  • príspevok na MHD
  • Multisport karta
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • zmluva na dobu neurčitú