Senior Frontend Developer - Angular

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 700 - 3 900 €
Ref. Č.
1-16-40396-6

Pre nášho klienta v Košiciach, ktorý pôsobí v priemysle v globálnom merítku, hľadáme skúseného Frontend alebo Fullstack Developera, ktorý by sa pridal k agilnému tímu pracujúcemu na vývoji komplexného SW založeného na microservices architektúre.

Náplň práce:

· analýza požiadaviek, dizajn, test a vývoj komponentov podľa definovaných požiadaviek

· využitie knižníc, frameworkov a API

· riešenie aplikačných a technických problémov

· práca v Agile tíme v spolupráci s backend, frontend developermi a testermi, konzultácia s product ownerom a dátovými expertami ohľadom nových funkcionalít a iterácií

· mentoring menej skúsených kolegov

· tvorba a analýza vizuálnych diagramov a metód - logické technické diagramy, flowcharty a modely

Požiadavky

· titul v technickom smere a 5 rokov skúseností v rámci vývoja softvéru

· 3 roky skúseností s vývojom komplexných webových aplikácií, technický leadership

· skúsenosti s Angular 2+, HTML & CSS

· Agile methodology (ideálne Scaled Agile Framework)

· angličtina - B2

Výhodou:

· samostatnosť a proaktivita, skúsenosti s prácou v malom agilnom tíme

· skúsenosti s nasadzovaním SW pomocou CI/CD technológií ako Jenkins, Azure Devops a pod.

Benefity
  • extra 5 dní dovolenky
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť HO/remote
  • príspevok do 3. piliera
  • životné poistenie
  • refferal bonus, dobrovoľnícky deň voľna a iné.