Senior Security and Compliance Analyst

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 700 - 3 300 €
Ref. Č.
1-15-38833-2

Pre nášho klienta, jedného z popredných výrobcov turbín, hľadáme Security and compliance analytika, ktorý by mal na starosti konfiguráciu a patching v rámci globálnej organizácie.

Náplň práce:

  • architektúra a dizajn konfiguračných riešení za použitia Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM).
  • práca s Microsoft SCCM na nastavovaní základnej konfigurácie pracovným staniciam a administrácii operačných systémov
  • vývoj a údržba security updates, patching, hotfixes, updates
  • analýza incidentov a problémov a programové riešenie vzniknutých problémov s administrátormi a desktop support tímami
  • asset management, nastavovanie group policy, troubleshooting
  • spolupráca na dokumentácii a návrhu riešeni, subject matter expert
Požiadavky
  • 3-5 rokov skúseností s architektúrou a návrhom riešení v oblasti patching a configuration management v Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM).
  • skúsenosti so skriptovaním (Batch/PowerShell/VB/etc.)
  • hĺbková znalost Windows ( installation/support/packaging)
  • skúsenosti s manažovaním AD & GPO
  • skúsenosti PDQDeploy, Absolute a pod. výhodou
Benefity
  • extra 5 dní dovolenky
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť HO/remote
  • príspevok do 3. piliera
  • životné poistenie
  • refferal bonus, dobrovoľnícky deň voľna a iné.