pripája sa...

Senior SAP Quality & Business Process Management Consultant

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 500 EUR
Publikované 24 dňami
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-10-32574

Pre nášho klienta medzinárodnú automotive spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Senior SAP Quality & Business Process Management Consultant.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • Technická podpora a konzultácie SAP Quality & Business Process Managment
  • Analýzy, design, návrh, údržba a implementácia zmien v systéme
  • Zavádzanie procesných, kvalitatívnych a nákladovo optimalizovaných logistických konceptov
  • testovanie funkcionalít, sledovanie a riešenie problémov spolu s tímom
  • Podieľanie sa na globálnom implementačnom projekte SAP ako konzultant pre Quality & Business Process Management modul

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
  • minimálne 3 ročná prax a preukázateľné znalosti v SAP Quality & Business Process Management module
  • Skúsenosti s poskytovaním poradenstva / konzuláciou v SAP
  • Plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou
  • Ochota a chuť cestovať - cestovanie na úrovni 40% pracovného času
  • Vysoká miera samostatnosti.
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť
  • Analytické myslenie

Benefity

Spoločnosť ponúka množstvo nefinančných benefitov:
  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • Možnosť práce z domu
  • Príspevok na dopravu
  • 13. plat do výšky 100%
  • po 5tich rokoch vernostný bonus 14. plat
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)
  • Bonusové programy

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Podpora | Kľúčový užívateľ | Konzultant | SAP | Consultant