SENIOR RECRUITER v medzinárodnej spoločnosti 1 700 - 2 200 €

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 200 EUR
Publikované 14 dňami
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-30-31499

Láka ťa oblasť Human Resources a túžiš byť súčasťou medzinárodného HR tímu? Chceš využiť svoje jazykové znalosti pri komunikácii so zahraničnými kandidátmi a manažérmi? Vieš zvládať náročné situácie a určovať si priority? Tak neváhaj a pošli svoj životopis!
Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá do svojho Bratislavského tímu hľadá šikovného človeka na pozíciu SENIOR RECRUITER.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za definovanie stratégií získavania talentov
  • Plná zodpovednosť za náborový proces
  • Poskytovať poradenstvo a budovať partnerstvo s „hiring“ manažérmi
  • Komunikácia s ostatnými manažérmi spoločnosti
  • Rozvíjať pozitívne propagovanie spoločnosti a značky
  • Pravidelný reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát musí spĺňať:
  • minimálne 2 roky skúseností s náborom
  • výborná znalosť anglického jazyka
  • vyzreté a profesionálne vystupovanie
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti

Benefity

  • Trinásty plat
  • Jazykové kurzy
  • Sick day
  • Príspevok pri svadbe
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok pri okrúhlom jubileu

Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.

HR a kancelářské služby | HR | Recruiter | Senior | Nábor | Recruiter