Senior QA Automation Engineer (TPP, REMOTE)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 2 800 €
Ref. Č.
1-16-37781-2

Pre nášho klienta, hľadáme do medzinárodného tímu IT testerov kolegov so skúsenosťami s automatizovaných testingom a s víziou zlepšovania existujúcich riešení a testovacích stratégii.

Náplň práce:

  • vyhodnocovanie nástrojov a technológii použitých pri automatizácii testov
  • navrhovanie a vykonávanie automatizovaných testov
  • určovanie priorít pre testovacie scenáre a vytváranie plánov na ich vykonávanie
  • vedenie dokumentácie pre automatizované procesy vrátane testovacích plánov, postupov a prípadov
  • zostavovanie testovacích rámcov, zaznamenávanie a dokumentácia chýb v systéme sledovania
  • pomáhať "juniornejším" kolegom v rámci tímu
Požiadavky

Požiadavky:

  • skúsenosti v oblasti automatizovaného testovania, minimálne 3 roky
  • znalosť aspoň jedného objektovo-orientovaného programovacie jazyka, ideálne JAVA
  • pracovné skúsenosti s technológiami Selenium, Jira, Confluence
  • znalosť anglického jazyka na úrovni B2
Benefity

Benefity:

  • Možnosť full remote spolupráce
  • Extra dni dovolenky
  • Príspevok na dôchodkové sporenie
  • Referral bonus
  • Možnosti vzdelávania v podobe rôznych kurzov, školení