Senior projektový inžinier

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 1 800 €
Ref. Č.
1-10-40077-1

Pre nášho medzinárodného klienta pôsobiaceho v Michalovciach hľadáme senior projektového inžiniera.

Náplň práce:

  • Podieľanie sa na projektoch zavádzania nových strojov do výroby podľa požiadaviek zákazníka
  • Posudzovanie strojov a kontrola chybovosti
  • Podpora projektov po technickej stránke
  • Spolupráca na zabezpečení odovzdania projektov, ktoré spĺňajú požadovanú kvalitu, rozpočet a časové parametre
Požiadavky

Základné požiadavky zahŕňajú:

  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • Vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosť na obdobnej pozícii

Zamestnávateľ poskytuje development školenia, podporu kariérneho rastu vnútri spoločnosti a čiastočný home office.

Iné benefity budú predstavené priamo na osobnom pohovore.