pripája sa...

Senior Personalista

Lokalita Nové Mesto nad Váhom
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 700 EUR
Publikované 14 dňami
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-12-31245

Popis Práce

Hľadáme SENIOR PERSONALISTU do automotive spoločnosti.
Náplň práce:

  • inzercia voľných pracovných miest
  • vyhľadávanie a výber zamestnancov
  • proces nástupu a výstupu pracovníkov
  • vedenie osobnej zložky zamestnanca
  • vzdelávacie aktivity zamestnancov
  • vytváranie procesných máp činností spoločnosti
  • zodpovednosť za katalóg pracovných pozícii
  • vypracovanie popisov pracovných pozícii
  • podieľanie sa na vypracovaní systému odmeňovania a benefitov
  • práca s informačnými systémami
  • znalosť pracovného práva
  • reporting personálnych aktivít
  • komplexné riadenie ľudských zdrojov v spoločnosti
  • riadenie a organizovanie všetkých akcií a zábavných aktivít pre súčasných a bývalých zamestnancov (vianočné večierky a pod.)

Čaká Ťa nový tím kolegov !

Požiadavky

  • VŠ (vyštudovaný v obore HR alebo inom príbuznom)
  • Min. 4 roky praxe v oblasti HR so skúsenosťami vo výrobnej spoločnosti
  • AJ na úrovni B2 (aktívna slovom aj písmom)
  • prax vo výrobnom závode je veľkou výhodou

HR a kancelářské služby | HR | Kancelářské služby | Generalista | Konzultant | Špecialista | Recruiter | Senior | HR Generalist